BMC 'nin en güçlü bölge bayileri konumunda bulunan Şensan, Hulde ve Desil Otomotiv, sektörünüze en uygun performanstaki aracı önererek,

satış sonrası desteği ve uygun kredi koşulları ile gücünüze güç katacaktır.

Şensan Otomotiv web sitesine gitmek için TIKLAYINIZ.

BMC Hulde Otomotiv web sitesine gitmek için TIKLAYINIZ.

Desil Otomotiv bünyesinde hizmet veren Honda Plaza Şen,

İzmir- İstanbul otoyolu, Balıkesir girişindeki Plaza ve servisi ile Honda tutkunlarına hizmet vermektedir. Birbirinden çekici modelleri Plazamızda

inceleyebilir,sürüş  testlerine katılabilirsiniz.

Honda Plaza Şen Web sitesine gitmek için TIKLAYINIZ.

 

Skoda 'nın en yeni ve birbirinden güzel modellerini Hulde Otomotiv Plazamızda inceleyebilir, konusunda uzman satış ekibimizden detaylı teknik bilgileri alabilirsiniz.  İzmir-İstanbul otoyolu Balıkesir girişinde bulunan plazamız ve servisimiz sizlere hizmet vermekten mutluluk duyacaktır.

Hulde Skoda Web Sitesine gitmek için TIKLAYINIZ.

İzmir- İstanbul otoyolu, Balıkesir girişinde bulunan Citroen Desil Otomotiv, Satış ve Servisi ile Citroen tutkunlarına hizmet vermektedir. Birbirinden çekici modelleri Plazamızda inceleyebilir,sürüş  testlerine katılabilirsiniz.

Citroen Desil Web sitesine gitmek için TIKLAYINIZ.

 
Lider Traktör üreticilerinden olan Massey Ferguson, Şensan Otomotiv ile Burhaniye 'deki satış mağazasında hizmet vermektedir. Cazip fiyatlar, uygun kredi koşulları ve bol yedek parçası ile Üreticilerin tercihi olan Massey Ferguson Traktörlerimiz hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için TIKLAYINIZ.  
 
 

  Site Map